Hasiera data: 2009ko azaroak 30
Autobusen irteera: 6:35etik aurrera.
BEASAIN |
ORDIZIA |
LAZKAO |
Kiroldegia |
Altamira (Anexoa) |
Lazkaoko txaletak. Dora taber. |
Zubi berria. Igartza |
Tximista zubia |
Itzala taberna |
Garai bateko Indar |
Olano taberna |
Enparantza |
RENFEko geltokia |
Taxien geltokia |
Orobione kioskoa |
San Martin estatua |
Urdaneta |
Fraideak |
CAFera iristeko puntuak: 6:50
1. geltokia |
2. geltokia |
3. geltokia |
|
Beasain |
TMBko sarrera berria |
Altzairu tailerra |
3. Dibisioa |
Ordizia |
3. Dibisioa |
Altzairu tailerra |
TMBko sarrera berria |
Lazkao |
TMBko sarrera berria |
Altzairu tailerra |
3. Dibisioa |
Itzulera irteerarako zehaztutako ordua baino 10 minutu geroago egingo da; baita ostiraletan eta udako egunetan ere.
CAFeko irteera puntuak: 15:25
1. geltokia |
2. geltokia |
3. geltokia |
|
Beasain |
TMBko sarrera berria |
Altzairu tailerra |
3. Dibisioa |
Ordizia |
TMBko sarrera berria |
Altzairu tailerra |
3. Dibisioa |
Lazkao |
3. Dibisioa |
Altzairu tailerra |
TMBko sarrera berria |
Herri bakoitzeko helmuga puntuak:
BEASAIN |
ORDIZIA |
LAZKAO |
Ganbo |
RENFEko geltokia |
Fraideak |
Kutxa. Erauskin kalea |
Tximista zubia |
Orobione kioskoa |
Bilboko autobusaren geltokia |
Altamira (Anexoa) |
Enparantza |
Kiroldegia |
Itzala taberna |
|
Lazkaoko txaletak. Dora taber. |